REKLAMA
 

Běžné nemoci

Hledej:Zvětšit text

Váš život bude snazší, když z bytu vyhodíte tři druhy věcí

21/4

Stává se, že máme útulný a příjemný byt, ale jako bychom se v něm dusili. Nechce se nám se do něj vracet, necítíme se tam dobře. A i když třeba provedeme generální změny a vymalujeme, není to ono.

 

Tento stav se může objevit náhle, i když jsme v bytě předtím bydleli delší čas a zcela v pohodě. Číňané se domnívají, že takhle na člověka působí znečištěný prostor. Přičemž mezi jinými jsou to především tři druhy věcí, jejichž nahromadění zvláště škodlivě ovlivňuje atmosféru. Ta způsobuje apatii a lhostejnost k životu i jiným lidem.

Abychom své bydliště zbavili negativní ustrnulé energie způsobující problémy, musíme se zbavit tří druhů věcí.

1. Umělé květiny

Umělé květiny jsou mrtvé květiny. Dusí váš byt jako nic jiného. Lidová moudrost praví, že živé květiny jsou pro živé a mrtvé pro mrtvé. Ani nejkrásnější a nejjemněji vypracované umělé kytice ničím nenahradí jednoduchou živou kytičku heřmánku. I od té nejobyčejnější živé rostlinky v květináči se po bytě šíří životní energie. Zasaďte si orchidej, fíkus nebo vysejte trávu. Ale od mrtvých kytic raději dále.

2. Nakřáplé nádobí

Nemějte v domě ani naťuknuté šálky, ani prasklé talířky či jiné nádobí. Nevadí, že neteče. Ty praskliny jsou podle Číňanů nejjistějším akumulátorem vší negativity, která se v bytě vyskytne. Takového nádobí je třeba se co nejrychleji zbavit, abychom se nevydávali v nebezpečí. Odedávna bylo nádobí symbolem bohatství a dostatku v domě. Praskliny na nádobí znamenají praskliny na blahobytu domácích. Mějte doma jenom pěkné, celé nádobí, které váš byt naplní radostí a štěstím!

3. Stará obuv a oblečení

A nakonec staré oblečení a obuv. Obnošené, nepoužívané a nevhodné věci nemáme v domě přechovávat. Nic dobrého to nepřinese. Mnohem lepší je darovat je lidem bez domova, nebo někomu chudšímu, prostě někomu, kdo je ještě využije. Budou pak přinášet užitek jak obdarovaným, tak vám.

A co se ještě říká o starých věcech? Chcete-li získat něco nového, zbavte se něčeho starého. A uvolněné místo určitě zabere pár nových střevíčků nebo sako, po kterém jste dávno toužili!

 

Zdroj: http://www.pronaladu.cz/vas-zivot-bude-snazsi-kdyz-z-bytu-vyhodite-tri-druhy-veci


Další články

Kyselina lipoová-všestranný pomocník pro naše zdraví

18/1

Kyselina lipoová patří mezi málo známé látky. Nicméně má velmi důležitou roli v našem metabolismu. Je to nasycená mastná kyselina obsahující osm…

více

Jedno procento Čechů trpí schizofrenií

16/1

Zhruba každý stý člověk v Česku trpí schizofrenií. Je to kolem 100.000 obyvatel. Četnost výskytu choroby se v jiných zemích neliší.

více

6 snadných způsobů, jak zvýšit své charisma

14/1

Jedna z nových studií věnujících se lidskému charismatu poukazuje na to, že charisma není ani tak darem, jako spíše dovedností, kterou se může každý…

více

Pozor na nejčastější zimní zranění! Jak se jim vyhnout?

11/1

S nadcházející zimou je spojena řada typických úrazů. Stoupá počet zlomenin, naraženin a zranění kolenních kloubů. Nejhorší z nich vyžadují až…

více

Bílkoviny ve vašem jídelníčku: máte jich opravdu dostatek?

9/1

Bílkoviny jsou pro tělo člověka jedním z nejdůležitějších stavebních prvků. Protože jich potřebujeme poměrně velké množství, nemusí být vždy lehké…

více

Odběr novinek

Chcete-li odebírat naše novinky, vyplňte níže Váš e–mail.


Další článkyOdkazy 

Zdroje 

Kontakt 

Občanské sdružení péče o vlastní zdraví a aktivní život

© Copyright 2013 pzaz.cz


Nahoru