Přístroj s neuvěřitelnými účinky vyvinuli ve spolupráci s NASA němečtí vědci. Laxman stimulací mozku světlem a zvukem zlepšuje snad všechno, na co pomyslíte. Od sexuální apetence až po samoléčbu Parkinsona. Laxman a podobné „psychotechnologie“ překonávají běžné představy o tom, jaké může mít člověk schopnosti, pokud využívá plnou kapacitu mozku…
Na ovládací jednotce si vyberete například program Rychlé odstranění únavy. Nasadíte si sluchátka a speciální brýle a zapnete start. Zvuky ze sluchátek a světlo v brýlích vysílají určitou frekvenci, která mozek a celý organismus přeladí do požadovaného stavu – v tomto případě stavu bez únavy. Stejným způsobem dosahuje Laxman asi čtyřiceti dalších účinků, například zbavuje stresu, depresí, nespavosti, špatné koncentrace, odstraní bolest, zregeneruje po fyzické námaze, uzdravuje z několika nemocí. To vše navíc rychle.
Působení je tak silné, že podle výzkumu uvádí polovina uživatelů, že účinky ještě předčily jejich očekávání. Bylo by to jako vystřižené z Matrixu, nebýt faktu, že vývoj této technologie trval 40 let a podíleli se na něm i dva nositelé Nobelových cen.
Technologie Laxmanu se nazývá AVS (audiovizuální stimulace) a byla poprvé použita v kosmickém výzkumu. Thomas Budzinski, PhD., hlavní psycholog NASA a Pentagonu (1980-86), říká: „Cílem prvního projektu bylo zjistit, zda světelně zvukové stimulační přístroje mohou zvýšit bojové nasazení, ale tato teorie se nepotvrdila. Druhý projekt byl ale úspěšný, piloti byli po použití přístroje o 34 % soustředěnější, nepodléhali v akci tolik stresu a měli daleko větší psychickou výdrž. Pokračovali jsme ve vývoji této technologie AVS až do roku 1986, kdy jsme ji odtajnili.“
Laxman si získal za krátkou dobu mnoho příznivců mezi lékaři (začali jej používat například některé fakultní nemocnice), ale zejména mezi samouživateli. Ostatně právě těm je určen. Pořídil si jej například top management firmy Coca Cola v americkém Denveru nebo české osobnosti Ivana Gottová, Helena Brabcová, Tomáš Klus, několik vrcholových sportovců. Laxman má ale také nevýhodu: časovou náročnost. Jeden program totiž trvá zhruba 20 minut. Mně stačilo k dosažení výborných výsledků použití obden, ale byl to nezvyk udělat si na sebe 20 minut času. Nakonec jsem nelitoval, protože takhle dobře jsem se necítil už roky, a to jsem vyzkoušel zatím jen relaxační programy. Doporučuji Laxman vyzkoušet (zdarma v centrech Galaxy, nebo si jej za poplatek půjčit domů). Tyto psychotechnologie mají schopnost posouvat hranice výkonnosti a prožít život lépe.
Zdroj: http://www.medicin.cz/kondice/fantasticky-pristroj-laxman-za-20-minut-chytrejsi-zdravejsi-a-vykonnejsi, www.galaxy.sk, autor: Jan Ritich
Úzkosti a deprese, nárůst závislostí na mobilu, PC a sociálních sítích. To jsou jen některá zjištění unikátního výzkumu o rizikovém chování žáků 2.…
víceNa podzim a na jaře není o virózy a chřipky nouze. Na vině jsou časté změny počasí, střídání teplot a návrat dětí do kolektivu. Imunita dostává…
víceAviváž nejen krásně voní. Také využíváte aviváž jen během praní? To je velká škoda, existuje totiž mnoho dalších způsobů, jak ji můžete ve vaší…
víceMakový olej je v současnosti poměrně novinka v oblasti zdravé výživy, ale je dobré o něm vědět, protože obsahuje řadu zajímavých a užitečných…
víceAčkoli jsou sluneční paprsky v omezeném množství zdraví prospěšné, pokud si jich člověk dopřává až moc, mohou naopak škodit. A u dětí to platí…
víceChcete-li odebírat naše novinky, vyplňte níže Váš email.
Občanské sdružení péče o vlastní zdraví a aktivní život
© Copyright 2013 pzaz.cz