REKLAMA
 

Běžné nemoci

Hledej:Zvětšit text

Enterosgel je unikátní přípravek pro odstranění toxinů a škodlivých látek z těla

17/3

Důležitým krokem na cestě k rekonvalescenci, optimálnímu zdraví a dlouhověkosti je zbavit organizmus toxických látek, protože čistý organizmus, znamená méně nemocí. Každý z nás by si měl takovou blahodárnou očistnou kúru čas od času dopřát.

 

Mezi orgány, které slouží k očistě organizmu a mají důležitou úlohu pro zachování zdraví, patří i trávicí trakt protože:

  • doručuje tělu nezbytné živiny
  • je jednou z cest, kudy se z těla dostávají ven škodlivé látky a toxiny
  • funguje jako bariéra a má imunitní funkci

V trávicím traktu na sebe Enterosgel navazuje škodlivé a toxické látky, alergeny a zplodiny metabolizmu.

Enterosgel je poté spolu s navázanými škodlivinami vyloučen stolicí.

Je bezpečný, nevstřebává se. Je vhodný i pro těhotné ženy a při kojení.

Jak očista organizmu s Enterosgelem funguje?

Ve 21. století působí na člověka mnohem více toxických zdrojů než dříve. Naše trávicí trakty jsou vystaveny škodlivým látkám. S novými výrobky v potravinářském průmyslu přicházejí i jejich negativní vlastnosti. Nemluvě o znečištění ovzduší a vody, nezdravém životním stylu spojeného s působením drog, cigaret a alkoholu.

Organizmus ohrožený těmito chemickými látkami a toxiny není schopen všechny tyto nečistoty správně odfiltrovat, což negativně působí na všechny buňky v našem těle. Mohou se objevit příznaky, jako jsou únava, změny nálady, zažívací potíže, bolesti hlavy, problematická pleť a mnoho dalších. Každý organizmus proto potřebuje občas odstranit tyto škodliviny a toxiny z těla ven.

Enterosorbenty eliminují přetížení organizmu toxickými zplodinami ze zevního i vnitřního prostředí, normalizují přetíženou látkovou výměnu a pomáhají odstraňovat nežádoucí látky z těla.

Očista střev je tak pro tělo značnou úlevou

Odstraňování škodlivých látek z organismu je očistný a ozdravný proces, během něhož se tělo zbavuje jedovatých zplodin. Slouží k odstranění toxinů, které denně konzumujeme v jídle, nápojích, inhalujeme ze vzduchu nebo jsme s nimi konfrontováni v znečištěném životním prostředí velkých měst. Očistná kúra organizmu prospívá. Nejen, že dojde k očistě jater a střev, ale také to bude mít vliv na vaši duševní pohodu.

Existuje celá řada škodlivin (těžké kovy, homocysteiny, volné radikály, karcinogeny), které nepříznivě ovlivňují metabolismus, zatěžují imunitní systém a mohou způsobit závažná onemocnění, včetně rakoviny. Když se náš organizmus pročistí, sníží se zátěž, zlepší se vstřebávání, zvýší se využitelnost živin a posílí se imunita.

Popis - (příbalový leták):

Enterosgel je léčivý preparát na bázi organického křemíku, který odvádí z organizmu škodlivé látky. Důležité je, že se nevstřebává do sliznice střevního a zažívacího traktu, ale přirozeným způsobem prochází střevním traktem a vstřebává toxiny, škodlivé baktérie a viry a po 7 hodinách se z organizmu vylučuje. Účinek je klinicky dokázán. Pomáhá při obvyklých střevních potížích, otravách z jídla, kocovině, alergiích, těhotenských nevolnostech, celiakii a dalších onemocněních. Napomáhá také urychlit odbourávání alkoholu z krve a gastrointestinálního traktu, regeneruje sliznice, je vhodným doplňkem při léčbě ekzémů a akné a při léčbě antibiotiky. Enterosgel má pevnou porézní zrnitou strukturu se zadanými rozměry pórů, jejichž velikost umožňuje vázat a odvádět z organizmu pouze toxické látky střední molekulární hmotnosti: toxické sloučeniny a produkty rozpadu bílkovin, bilirubin, cholesterin, močovinu, kreatinin. Neodvádí z těla prospěšné látky, jako jsou vitamíny, minerály a vodu. V případě průjmu tedy eliminuje možnost odvodnění organismu, které může být zejména u dětí velice nebezpečné.

Zvyšuje imunitní ochranu epitelové bariéry sliznice střevního traktu před průnikem mikroorganizmů do organizmu.

Enterosgel je možné užívat v době těhotenství a kojení. Jeho užívání není věkově omezeno.

Složení: polymethylsiloxan polyhydrát - 70 %, čistá voda - 30 %.

Enterosgel neobsahuje cukr, sladidla, laktózu, lepek, tuky, barviva, ochucovadla a konzervační látky.

Použití:

Doporučená doba užívání je 1 - 3 týdny. Je možné současné lokální použití (na akné, dermatitidy, ekzémy atd.) Lze užívat dlouhodoběji v dávce 1 lžíce na noc. Vyšší dávkování a delší dobu užívání doporučujeme konzultovat s lékařem. Více informací, klinické studie a poradna také na www.enterosgel.eu

 

Zdroj: http://www.enterosgel.eu/cz/enterosgel-pomaha/detoxikace  http://www.medicalfox.cz/enterosgel 


Další články

Jaké typy krémů používat v zimě, abychom svoji pokožku…

21/1

Pleť je velmi citlivá a náchylná, zvláště pak v zimním období. Jak o ni ale správně pečovat a jaké krémy používat? Pojďme se zaměřit se na jednotlivé…

více

Kyselina lipoová-všestranný pomocník pro naše zdraví

18/1

Kyselina lipoová patří mezi málo známé látky. Nicméně má velmi důležitou roli v našem metabolismu. Je to nasycená mastná kyselina obsahující osm…

více

Jedno procento Čechů trpí schizofrenií

16/1

Zhruba každý stý člověk v Česku trpí schizofrenií. Je to kolem 100.000 obyvatel. Četnost výskytu choroby se v jiných zemích neliší.

více

6 snadných způsobů, jak zvýšit své charisma

14/1

Jedna z nových studií věnujících se lidskému charismatu poukazuje na to, že charisma není ani tak darem, jako spíše dovedností, kterou se může každý…

více

Pozor na nejčastější zimní zranění! Jak se jim vyhnout?

11/1

S nadcházející zimou je spojena řada typických úrazů. Stoupá počet zlomenin, naraženin a zranění kolenních kloubů. Nejhorší z nich vyžadují až…

více

Odběr novinek

Chcete-li odebírat naše novinky, vyplňte níže Váš e–mail.


Další článkyOdkazy 

Zdroje 

Kontakt 

Občanské sdružení péče o vlastní zdraví a aktivní život

© Copyright 2013 pzaz.cz


Nahoru