REKLAMA
 

Běžné nemoci

Hledej:Zvětšit text

Enterosgel je unikátní přípravek pro odstranění toxinů a škodlivých látek z těla

17/3

Důležitým krokem na cestě k rekonvalescenci, optimálnímu zdraví a dlouhověkosti je zbavit organizmus toxických látek, protože čistý organizmus, znamená méně nemocí. Každý z nás by si měl takovou blahodárnou očistnou kúru čas od času dopřát.

 

Mezi orgány, které slouží k očistě organizmu a mají důležitou úlohu pro zachování zdraví, patří i trávicí trakt protože:

  • doručuje tělu nezbytné živiny
  • je jednou z cest, kudy se z těla dostávají ven škodlivé látky a toxiny
  • funguje jako bariéra a má imunitní funkci

V trávicím traktu na sebe Enterosgel navazuje škodlivé a toxické látky, alergeny a zplodiny metabolizmu.

Enterosgel je poté spolu s navázanými škodlivinami vyloučen stolicí.

Je bezpečný, nevstřebává se. Je vhodný i pro těhotné ženy a při kojení.

Jak očista organizmu s Enterosgelem funguje?

Ve 21. století působí na člověka mnohem více toxických zdrojů než dříve. Naše trávicí trakty jsou vystaveny škodlivým látkám. S novými výrobky v potravinářském průmyslu přicházejí i jejich negativní vlastnosti. Nemluvě o znečištění ovzduší a vody, nezdravém životním stylu spojeného s působením drog, cigaret a alkoholu.

Organizmus ohrožený těmito chemickými látkami a toxiny není schopen všechny tyto nečistoty správně odfiltrovat, což negativně působí na všechny buňky v našem těle. Mohou se objevit příznaky, jako jsou únava, změny nálady, zažívací potíže, bolesti hlavy, problematická pleť a mnoho dalších. Každý organizmus proto potřebuje občas odstranit tyto škodliviny a toxiny z těla ven.

Enterosorbenty eliminují přetížení organizmu toxickými zplodinami ze zevního i vnitřního prostředí, normalizují přetíženou látkovou výměnu a pomáhají odstraňovat nežádoucí látky z těla.

Očista střev je tak pro tělo značnou úlevou

Odstraňování škodlivých látek z organismu je očistný a ozdravný proces, během něhož se tělo zbavuje jedovatých zplodin. Slouží k odstranění toxinů, které denně konzumujeme v jídle, nápojích, inhalujeme ze vzduchu nebo jsme s nimi konfrontováni v znečištěném životním prostředí velkých měst. Očistná kúra organizmu prospívá. Nejen, že dojde k očistě jater a střev, ale také to bude mít vliv na vaši duševní pohodu.

Existuje celá řada škodlivin (těžké kovy, homocysteiny, volné radikály, karcinogeny), které nepříznivě ovlivňují metabolismus, zatěžují imunitní systém a mohou způsobit závažná onemocnění, včetně rakoviny. Když se náš organizmus pročistí, sníží se zátěž, zlepší se vstřebávání, zvýší se využitelnost živin a posílí se imunita.

Popis - (příbalový leták):

Enterosgel je léčivý preparát na bázi organického křemíku, který odvádí z organizmu škodlivé látky. Důležité je, že se nevstřebává do sliznice střevního a zažívacího traktu, ale přirozeným způsobem prochází střevním traktem a vstřebává toxiny, škodlivé baktérie a viry a po 7 hodinách se z organizmu vylučuje. Účinek je klinicky dokázán. Pomáhá při obvyklých střevních potížích, otravách z jídla, kocovině, alergiích, těhotenských nevolnostech, celiakii a dalších onemocněních. Napomáhá také urychlit odbourávání alkoholu z krve a gastrointestinálního traktu, regeneruje sliznice, je vhodným doplňkem při léčbě ekzémů a akné a při léčbě antibiotiky. Enterosgel má pevnou porézní zrnitou strukturu se zadanými rozměry pórů, jejichž velikost umožňuje vázat a odvádět z organizmu pouze toxické látky střední molekulární hmotnosti: toxické sloučeniny a produkty rozpadu bílkovin, bilirubin, cholesterin, močovinu, kreatinin. Neodvádí z těla prospěšné látky, jako jsou vitamíny, minerály a vodu. V případě průjmu tedy eliminuje možnost odvodnění organismu, které může být zejména u dětí velice nebezpečné.

Zvyšuje imunitní ochranu epitelové bariéry sliznice střevního traktu před průnikem mikroorganizmů do organizmu.

Enterosgel je možné užívat v době těhotenství a kojení. Jeho užívání není věkově omezeno.

Složení: polymethylsiloxan polyhydrát - 70 %, čistá voda - 30 %.

Enterosgel neobsahuje cukr, sladidla, laktózu, lepek, tuky, barviva, ochucovadla a konzervační látky.

Použití:

Doporučená doba užívání je 1 - 3 týdny. Je možné současné lokální použití (na akné, dermatitidy, ekzémy atd.) Lze užívat dlouhodoběji v dávce 1 lžíce na noc. Vyšší dávkování a delší dobu užívání doporučujeme konzultovat s lékařem. Více informací, klinické studie a poradna také na www.enterosgel.eu

 

Zdroj: http://www.enterosgel.eu/cz/enterosgel-pomaha/detoxikace  http://www.medicalfox.cz/enterosgel 


Další články

Zubní protézy - základní rady

15/1

Správnou funkčnost zubní protézy zajišťuje nejen její kvalitní provedení, ale také dobrý stav dásní a patra, které jsou pro přisání zubní protézy…

více

V lednu posilujeme energii ledvin

12/1

V zimních měsících naše tělo přechází podle pravidel čínského pentagramu pod vládu elementu vody a s ním jsou spojené ledviny. V lednu je tedy…

více

Kdo je nejvíce ohrožen psychosomatickými onemocněními

10/1

O psychosomatice se široce dohadují odborníci i laická veřejnost. Část odborníků i laiků ji odmítá vůbec uznat jaké obor lékařství, část je jí naopak…

více

Proč je důležité namáčet ořechy? Přesvědčte se sami

8/1

Je vědecky dokázáno, že hrst ořechů či semen denně má na lidský organismus pozitivní účinky. Ořechy a semena jsou skvělá, obsahují zdravé tuky,…

více

Škodlivá přísada jídel. Důvody, proč dát ruce pryč od…

5/1

MSG (monosodium Glutamate), E621 či rostlinný nebo bílkovinný hydrolyzát. Pod všemi těmito názvy se skrývá starý známý glutaman sodný.

více

Odběr novinek

Chcete-li odebírat naše novinky, vyplňte níže Váš e–mail.


Další článkyOdkazy 

Zdroje 

Kontakt 

Občanské sdružení péče o vlastní zdraví a aktivní život

© Copyright 2013 pzaz.cz


Nahoru