REKLAMA
 

Běžné nemoci

Hledej:Zvětšit text

Návod jak se zbavit vnitřního strachu, síla naší mysli

27/10

Nemusíte ale s ním žít věčně. Můžete se mu postavit, zbavit se ho, dostat ho pryč ze své energie.

 

Strach je energie, která sice k lidem patří od pravěků, ale rozhodně se o této energii nedá říci, že by vždy byla dobrá, přínosná a konstruktivní. Strach nás často blokuje, zastavuje, brzdí, blokuje nám prožívat život naplno. Ničí radost a krásu našich dnů. Strach zkrátka dokáže nejednou udělat ze života peklo.

Pohodlně se usaďte (nebo si lehněte na záda), zavřete oči a začněte pravidelně, zhluboka dýchat do břicha. V mysli se zaměřte jen na to, že chcete najít svůj strach.

Zdroj této energie bývá nejčastěji uhnízděn v žaludku, může být ale i v krku, na hrudi, nebo v podbřišku.

Je důležité, abyste se zaměřili na své tělo vnitřním zrakem, hledali, kde je ono místo, které ve vás probouzí nepříjemné pocity. Může to chvíli trvat, ale najdete ho vždy. Až na toto místo narazíte, snažte se "vidět" podobu strachu.

Může to být temný kouř, pulsující rudý balónek, nebo temná točící se koule.

Prohlédněte si ho.

Nemluvte s ním, jen ho chvíli zkoumejte...buďte neutrální, bez emocí, buďte pouze pozorovatel, v klidu.

Nebude to příjemné, ale vydržte to.

Až vycítíte, že jeho energie na vás působí opravdu hodně, nabírá na síle a začíná se naplno probouzet, představte si, jak imaginárníma rukama jej vyndaváte z těla a vyhazujete vysoko do vesmíru, do nekonečna. Ten si s ním už poradí.

Okamžitá úleva přijde hned.

Možná, že ze začátku bude jen dočasná. Proto je třeba toto cvičení opakovat pravidelně, tak dlouho, až přijde doba, kdy si budete prohlížet své tělo a nenajdete ze strachu už nic..., ani jediné zrnko, jen klid.

 

Zdroj: http://mesalinda.blog.cz/1510/navod-jak-se-zbavit-vnitrniho-strachu


Další články

Klebsiella

19/10

Klebsiella je rod gramnegativních bakterií z čeledi enterobacteriaceae. Na rozdíl od většiny příslušníků této čeledi jsou klebsielly nepohyblivé…

více

Těhule, pozor na pády a úrazy. Jak udržet bříško v bezpečí?

17/10

Miminko si vesele plave ve svém luxusním apartmá maminčina bříška, chráněné polštářem z plodové vody a děložní stěnou. I tak ale máte pocit, že…

více

Třezalka tečkovaná - pomáhá více nežli antidepresiva

15/10

Třezalka tečkovaná, latinským názvem Hypericum perforatum, je vesele žlutá rostlinka vyskytující se na slunných místech.

více

Jak si nesežrat planetu? Musíme jíst méně masa, jinak hrozí…

12/10

Přechod k rostlinné stravě, konec plýtvání potravinami, méně průmyslových hnojiv. To vše je podle dosud nejpodrobnější studie o dopadech produkce…

více

Otoky nohou

10/10

V případě otoků nohou jde o poměrně běžnou civilizační chorobu, při které žíly dolních končetin nedokážou dostatečně rychle odvádět krev z nohou zpět…

více

Odběr novinek

Chcete-li odebírat naše novinky, vyplňte níže Váš e–mail.


Další článkyOdkazy 

Zdroje 

Kontakt 

Občanské sdružení péče o vlastní zdraví a aktivní život

© Copyright 2013 pzaz.cz


Nahoru