REKLAMA
 

Běžné nemoci

Hledej:Zvětšit text

Trápí vás únava, bolesti hlavy a zažívací potíže?

11/4

Právě toto mohou být příznaky zvýšené přítomnosti střevních parazitů ve vašem organismu. Většinou je přisuzujete něčemu jinému, ale právě dlouhodobá únava, zažívací problémy, jako je zácpa, průjem a nadýmání mohou být způsobené střevními parazity. Časté jsou i alergie, bolest hlavy, kloubů nebo svalů, kožní problémy a mnohé další. Očistěte své tělo a zbavte se těchto potíží!

 

Dlouhodobá únava a bolesti hlavy

Máte problém se vstáváním? Každé ráno si říkáte, že je vaše tělo těžší a těžší? Tak zbystřete! Právě vy můžete mít v sobě zárodky parazitů. Berou si z vás tolik potřebnou energii a vkládají ji do svého růstu, aby se mohli ve vás uhnízdit. S tím souvisí i bolesti hlavy, které trápí čím dál více lidí. Ne, opravdu to nemusí být stresem nebo počasím. Také dlouhodobá únava, kterou na jaře řeší skoro každý, může být prvním signálem přítomnosti střevních parazitů v těle. Nebezpečí nákazy číhá na každého z nás. Stačí přijít do kontaktu s kočkou nebo se psem a vaše problémy se mohou stupňovat. Nepodceňujte vaše potíže a nenechejte parazity bloudit vaším tělem!

Zažívací problémy a střevní potíže

Každý z nás už jistě zažil situace, kdy mu nebylo dobře od žaludku, bojoval s průjmem či zácpou. Cítili jste se unavení, bez nálady a vaše problémy se nelepšily. Zamysleli jste se ale nad tím, že by příčina byla v parazitech? Aby vaše tělo zasáhli paraziti, kteří způsobují tyto problémy, stačí málo. Například špatně umýt zeleninu nebo ovoce či běžné jarní práce na zahrádce bez použití rukavic. A co taková pískoviště pro děti? Jsou volně přístupná pro kočky nebo psy. Každé dítě si velmi rádo hraje v písku s bábovičkami a ty potom strká do pusy. Vidíte, jak je jednoduché, aby se vaše dítě nakazilo parazity?! Přemýšlejte o zdraví vašich ratolestí!

Výskyt parazitů roste

Myslíte, že se vás paraziti netýkají? Mýlíte se. V zemích EU se výskyt střevních parazitů odhaduje na 8 – 12%, což dokumentují např. studie z Řecka či Itálie. U nás však chybí pravidelný monitoring výskytu parazitů u obyvatelstva. Průzkum na východním Slovensku z roku 2010 zjistil, že v průměru 20% dětí trpí na parazitární onemocnění. Dle hlášení parazitologických laboratoří v ČR se postupně zvyšuje záchyt střevních parazitóz. Za rok 2016 to bylo více než 2.300 případů, zdrojem je statistika SZÚ. To je jen špička ledovce. Jedná se o případy zjištěné na základě zjevných příznaků. Ve většině případů se v prvotní fázi paraziti neprojevují.

Očistěte dokonale své tělo díky dvojí detoxikaci

Díky zvýšené hygieně jsme si odvykli provádět pravidelnou vnitřní očistu organismu. To je špatně. Abyste své tělo dostali do maximální harmonie, je potřeba provádět dvojí detoxikaci. Tzn. očistit tělo od toxinů, ale i od případných parazitů. Pomohou vám s tím osvědčené bylinky, které je možno extrahovat. Například česnek využívaly již naše babičky. I ořešák či tymián má prokazatelné antioxidační účinky. To vše, a ještě něco navíc najdete ve zcela přírodním přípravku ParatizEx, který pomáhá udržovat správnou funkci střev a je vhodný i k celkové detoxikaci. Stačí jen dodržet měsíční kúru, kterou je třeba užívat pouze 2x ročně. Získejte všechny tyto benefity dvojí detoxikace díky ParatizExu.

Jak ParatizEx funguje? Zcela na přírodní bázi

Základem unikátního složení přípravku ParatizEx je prémiová 100% rostlinná formulace. Tyto extrakty pomáhají k detoxikaci, posílení obranyschopnosti organismu a na parazity. Doplněk stravy ParatizEx obsahuje kombinaci 9 ověřených bylinných extraktů pro správné fungování zažívacího systému se zaměřením na střevní parazity. Obsažená papája obsahuje latex s proteolytickou aktivitou, usnadňuje trávení bílkovin a má negativní vliv na vývoj střevních parazitů jako jsou červi. Přípravek lze zakoupit v lékárnách i pod dřívějším názvem ParazitEx, složení i cena zůstávají naprosto stejné. Využijte akční nabídku na eshopu Lekarna.cz za cenu 499 Kč.

 

Zdroj: https://www.super.cz/495443-trapi-vas-unava-bolesti-hlavy-a-zazivaci-potize.html


Další články

Těhule, pozor na pády a úrazy. Jak udržet bříško v bezpečí?

17/10

Miminko si vesele plave ve svém luxusním apartmá maminčina bříška, chráněné polštářem z plodové vody a děložní stěnou. I tak ale máte pocit, že…

více

Třezalka tečkovaná - pomáhá více nežli antidepresiva

15/10

Třezalka tečkovaná, latinským názvem Hypericum perforatum, je vesele žlutá rostlinka vyskytující se na slunných místech.

více

Jak si nesežrat planetu? Musíme jíst méně masa, jinak hrozí…

12/10

Přechod k rostlinné stravě, konec plýtvání potravinami, méně průmyslových hnojiv. To vše je podle dosud nejpodrobnější studie o dopadech produkce…

více

Otoky nohou

10/10

V případě otoků nohou jde o poměrně běžnou civilizační chorobu, při které žíly dolních končetin nedokážou dostatečně rychle odvádět krev z nohou zpět…

více

Barefoot, nebo levné tenisky. Jaký je v tom rozdíl?

8/10

Boty s nízkou podrážkou neboli bosoboty, případně barefoot, si získávají stále větší oblibu. Jak je to možné, cožpak jejich majitele nebolí po delší…

více

Odběr novinek

Chcete-li odebírat naše novinky, vyplňte níže Váš e–mail.


Další článkyOdkazy 

Zdroje 

Kontakt 

Občanské sdružení péče o vlastní zdraví a aktivní život

© Copyright 2013 pzaz.cz


Nahoru