REKLAMA
 

Běžné nemoci

Hledej:Zvětšit text

SIAB - zlepšení imunity

4/8

Specifická Individuální AutoBiovakcína = autohomologní terapie, informace pro pacienty. Jedná se o imunomodulační preparáty, individuálně připravené z biologických materiálů pacienta. Technologický postup výroby dotů (vakcín) byl schválen Ministerstvem zdravotnictví v roce 1993 (pod číslem MZ ČR FAR - 742-7-12/93, 706/9).

 

Jako biologický materiál k výrobě dotů

 Slouží nejčastěji moč a krev, výjimečně i jiné materiály (sekret z nosu, pochvy, penisu, hnis z vředů, části kondylomat, bradavic, vzorek stolice apod.) Lékař musí vždy individuálně zvážit, jaké doty budou pro léčbu toho kterého pacienta nejlepší a podle toho citlivě volit i sběr a odběr biologického materiálu. V centrálních laboratořích v Praze probíhá zpracování biologických materiálů na doty, čili jakési vakcíny, které však s původním materiálem nemají nic společného.

Jde o oddělení imunomodulačních peptidů z fragmentů buněk, které pak, cestou imunitního aparátu, jsou schopny léčit mnoho nemocí. Nejedná se tedy v žádném případě o nějaké „popíjení vlastní moče“ nebo urinoterapii, ale o vědeckou a v zahraničí (především Německo) vysoce ceněnou léčebnou metodu, jejímiž výhodami jsou: velká efektivita, absolutní bezpečnost a žádné vedlejší účinky.

Nejčastěji se připravuje vakcína z moči /URODOT/ a z krve /SANGUDOT nebo SOLUDOT K+U/ z krve a moči. Obvyklé připravené množství je 5O ml a cena jedné lahvičky vakcíny je cca 1050 Kč. Léčba vydrží zhruba na 3 - 4 měsíce, a pak se musí nechat zhotovit vakcíny (doty) nové. Pokud je stav pacienta komplikovanější, je nutné odebrat navíc krev na tzv. texturální analýzu, což je velmi podrobné vyšetření, (cena 1500 Kč) které se provádí v Praze a podle něj se zjistí stav jednotlivých pacientových orgánů z odebrané krve či moči (neboť např. různé ekzémy či astma a často i jiné nemoci mají svou prvotní hlubokou příčinu v poruše sliznice střeva nebo ve vylučovací funkci ledvin či ve starých ložiscích mikrobů v těle apod. A toto je v komplikovanějších případech zcela nutno zjistit, abychom mohli nastavit správnou léčbu.) Toto vyšetření se však provádí pouze jednorázově vystačí i rok, abych z něj vyzískala co nejvíce informací o pacientovi a mohla ho dobře léčit. Všechny náklady na vakcíny a vyšetření krevního či močového rozboru si pacient hradí sám, neboť svoje biologické materiály sám zašle doporučeně do Prahy – Paracelsia a na dobírku dostane zvolené lahvičky dotů - vakcín. Při první dobírce zaplatí i částku za rozbor krve a tento rozbor je mu pak náležitě asi za měsíc mnou vysvětlen.

Dávkování:

Základní dávka jsou obvykle 2 nebo 3 kapky, které se aplikují pod jazyk, odkud se během 10 vteřin vstřebají do krevního oběhu. Aplikujeme pomocí kapátka, které je součástí uzávěru lahvičky, přímo do úst pod jazyk, nebo nakapeme na lžičku z umělé hmoty (ne z kovu) a lžičku olízneme. Na každý preparát musí být lžička jiná! V intervalu 10 minut před a po aplikaci vakcíny nejíst, nepít, nekouřit, nečistit si zuby, nejíst žádné bonbony ani nežvýkat žvýkačky. Mezi dvěma typy preparátů (např. Soludot a Urodot) by měl být dodržen časový odstup nejméně 30 minut. Stejný preparát lze aplikovat již po 10 minutách. Celou terapii je nutno užívat dlouhodobě, nejméně rok. Po celou dobu léčby vakcínami je nutno dbát na zvýšený příjem tekutin, nejlépe čisté vody nebo bylinkových čajů, příp. minerálek, v množství nejméně 2 litry za den (u dětí litr). Léčba se nevysazuje v žádném případě - např. při virose, chřipce, angíně, jakékoliv operaci či onemocnění - kapky je nutno stále brát a dbát, aby v léčbě nebyly přestávky. Jedinou výjimkou je očkování, kdy se doporučuje 3 dny před provedením očkování a 3 dny po jeho provedení vakcíny vysadit.

U kterých nemocí je metoda SIAB nejvhodnější?

Určitě je to především atopický ekzém (neznám lepší metodu, která by pacienta tohoto nepříjemného onemocnění zbavila – je však nutno počítat s tím, že čím později přijde, tím déle léčba trvá, někdy i více let). Vynikající výsledky jsou i u snížené imunity, hlavně u často nemocných malých dětí a mladých lidí. Dobrý efekt je i u astmatualergiků, kdy se nezřídka zdaří alergii zmírnit více než používáním klasických chemických léků typu kortikoidů nebo antihistaminik. Jako dobrý prostředek pro zkvalitnění života pacientů s rakovinou se jeví Urodot, dot z moče, často v kombinaci s dotem z krve Sangudot, který může zastavit metastazování nádoru, bohužel však příčinně nemoc nevyléčí (je zde nutná spolupráce s vědeckou medicínou). Někdy se tato léčba osvědčuje i u autoimunitních nemocí (revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc, Crohnova nemoc, sclerosis multiplex aj.), zde se však volí jiné doty a i jiné dávkování a úspěšnost už nebývá tak vysoká. (Na rozdíl od možnosti, že např. porucha imunity dítěte s častou nemocností bude vyléčena zcela, u autoimunitních nemocí lze ale aspoň slíbit, že se nemoc zastaví a pacientův život se zkvalitní).

Léčba SIAB také velmi pomáhá při léčbě chronického únavového syndromu, vleklých následků borreliózy a je vhodná pro zkvalitnění života onkologických pacientů.

Doty neboli vakcíny SIAB se vyrábějí v Praze v institutu Paracelsium s.r.o., adresa Vinohradská 77, Praha 2, 120 00. www.paracelsium.cz

 

Zdroj: http://tradicni-lecba.webnode.cz  hobby.blesk.cz


Další články

Problémy štítné žlázy mohou ovlivnit těhotenství i dítě

25/5

Problémy štítné žlázy mohou ovlivnit těhotenství i porod, a pokud nejsou léčené, mohou ohrozit i duševní vývoj dítěte. Lékaři proto chtějí zavedení…

více

Tanec pomáhá lidskému mozku, zlepšuje pozornost i řeč,…

22/5

V rytmech country, jazzu i afrických tanců se půl roku pravidelně vlnili zdraví lidé nad 60 let a lidé s mírnou kognitivní poruchou. Vědci z výzkumné…

více

Studie: Vysoušeče rukou vyfukují fekální bakterie

20/5

Nedávno publikovaná studie ukázala, že vysoušeče rukou na veřejných toaletách foukají na lidi bakterie z výkalů.

více

Jednoduchý trik, který vás za okamžik zbaví úzkosti, smutku…

17/5

Všichni jsme už slyšeli o akupunktuře a o tom, jak se úspěšně používá ke zmírňování traumat, bolesti, nemocí a stresu.

více

Školní fobie

15/5

Školní fobie, vyhýbání se škole, odmítání chodit do školy. To všechno jsou termíny, kterými můžeme popsat úzkost dítěte, které má nepřiměřený a…

více

Odběr novinek

Chcete-li odebírat naše novinky, vyplňte níže Váš e–mail.


Další článkyOdkazy 

Zdroje 

Kontakt 

Občanské sdružení péče o vlastní zdraví a aktivní život

© Copyright 2013 pzaz.cz


Nahoru