Který z jedů na zemi je nejnebezpečnější? Někdo řekne, že některý z hadích jedů, jiný uvede jed škorpióna a někoho napadne jed pavoučí. Všichni budou mít svou pravdu a všichni se budou mýlit. Existuje jed daleko strašnější. Je to jed informační. Není proti němu vakcína, a jakmile do nás jednou vnikne, zabíjí nás po celý život.
Informační jed je tou nejstrašnější zbraní ve vesmíru. Důkazů existuje nekonečné množství. Seznámíme vás s jedním z nich. Našel ho japonský vědec Masaru Emoto. Původně vystudoval mezinárodní vztahy, ale vždycky se živě zajímal o přírodu. Tak se stalo, že vyšetření magnetickou rezonancí ho přivedlo k zamyšlení nad informačními schopnostmi vody. Zařízení na magnetickou rezonanci předává informace kapalinám formou vibrací. Masaru Emoto si řekl, že nosičem informací je tedy patrně voda. A začal ji z tohoto hlediska zkoumat a také fotografovat. Knihy, v nichž nás seznamuje s fantastickými možnostmi vody, se ve světě těší velké popularitě.
Masaru Emoto je tvůrcem unikátního mikroskopu umožňujícího bleskové zmrazení vody a zároveň pořízení fotografií krystalů, které tak vznikají. Výzkumu vlivu informace na vlastnosti vody zasvětil celý život. Je přesvědčen, že voda je schopna informaci přijmout a nést. To může změnit nejen člověka, ale celý svět.
Když lidé začnou brát vodu vážně, začnou jí rozumět, pak pochopí, že základem života je rezonance a harmonie, říká. A též zjistil, že každá informace je pouze vibrace, z níž vzniká energie. Na tomto pojetí je založena téze o vlivu myšlenek a emocí na náš zdravotní stav.
Masaru Emoto zjistil, že naše emoce a myšlenky se otiskují do vody, která je pak přenáší do těla. Informace, kterou voda nese, rovněž ovlivňuje tvar jejího zmrzlého krystalu. Láskyplné myšlenky, nesoucí pozitivní energii, ovlivní vodu tak, že po zmrazení vzniknou překrásné krystaly.
Pokud na nádobu s vodou napíšeme výrazy jako nemoc, smrt, nebo zlo, vznikají po zmrazení všelijak deformované, neúplné krystaly. Výrazy pozitivní, například láska, štěstí, nebo víra, přinesly po zmrazení nádherné, i ve vší složitosti nesmírně pravidelné krystaly. Jejich fotografie prezentuje Masaru Emoto ve svých knihách.
Povím vám ještě o jednom experimentu, který si svého času doma vyzkoušely tisíce lidí. Vezmete dvě nádoby s vařenou rýží. Na jednu napíšete slova negativní, na druhou pozitivní. Pak obě postavte do tmy a chladu. Dostanete výsledek více než přesvědčivý. Rýže v nádobě s negativními výrazy se zkazí, zčerná a ohavně páchne, rýži v druhé nádobě se nic nestane.
Uvědomme si, že lidské tělo se skládá téměř z 80 % z vody. Můžeme tedy tvrdit, že pokud chce někdo hnít zevnitř, stačí mu pronášet maximum negativních slov. Mysl je materiální. Dnes jsme tam, kam nás přivedly naše včerejší myšlenky a zítra budeme tam, kam nás zavedou ty dnešní.
Myšlenky jsou semena, ze kterých rostou nemoci, bída, samota, strach a nezdary stejně jako štěstí, úspěch, láska, přátelství, víra i bohatství. Mnohé tedy můžeme ovlivnit sami.
Závěr: smrtelně nebezpečným jedem jsou negativní informace, na které ustavičně kolem sebe narážíme. Způsobují velké škody jednotlivcům i lidstvu jako celku.
Je proto třeba informace filtrovat, rázně se odříznout od všech televizních kanálů, tiskovin a webových stránek, ze kterých se na nás jako proud jedovatého slizu valí negativní informace. A rada pro ty nejodvážnější a nejhloubavější je, omezte sledování zpráv!
Proč je pravidelné sledování zpráv vlastně hloupost? Za prvé, budí ve vás iluze, že se dozvídáte něco nového, že se rozvíjíte. To je ovšem sebeklam, pravda je, že chytřejšími se nestanete. Za druhé, osmdesát procent všech zpráv je negativních…
Za třetí, pokud už má nastat konec světa, dozvíte se o tom nejpozději ze všech, takže budete jako šťastný člověk také nejdéle ze všech žít. Uznejte, že to je plus! No a na úplný závěr: nahraďte své negativní myšlenky pozitivními, změníte si tak život. Buďte šťastní a dávejte na sebe pozor.
Zdroj: http://www.pronaladu.cz/nejnebezpecnejsi-jed-na-zemi/, www.svetelnepyramidy.cz
Úzkosti a deprese, nárůst závislostí na mobilu, PC a sociálních sítích. To jsou jen některá zjištění unikátního výzkumu o rizikovém chování žáků 2.…
víceNa podzim a na jaře není o virózy a chřipky nouze. Na vině jsou časté změny počasí, střídání teplot a návrat dětí do kolektivu. Imunita dostává…
víceAviváž nejen krásně voní. Také využíváte aviváž jen během praní? To je velká škoda, existuje totiž mnoho dalších způsobů, jak ji můžete ve vaší…
víceMakový olej je v současnosti poměrně novinka v oblasti zdravé výživy, ale je dobré o něm vědět, protože obsahuje řadu zajímavých a užitečných…
víceAčkoli jsou sluneční paprsky v omezeném množství zdraví prospěšné, pokud si jich člověk dopřává až moc, mohou naopak škodit. A u dětí to platí…
víceChcete-li odebírat naše novinky, vyplňte níže Váš email.
Občanské sdružení péče o vlastní zdraví a aktivní život
© Copyright 2013 pzaz.cz