REKLAMA
 

Běžné nemoci

Hledej:Zvětšit text

Jak nám pomáhá autopatie

16/8

Metoda zvaná autopatie, kterou praktikuju už řadu let, především zlepšuje či obnovuje spojení s kreativním zdrojem, z něhož všichni pocházíme, vznikáme, a jenž nás udržuje při životě.

 

Říkat tomu můžeme

Třeba Společná mysl nebo Univerzum. Možná i Bráhma, idea, Tao nebo Adam Kadmon. Na slovních výrazech a pojmenováních v současném pojmově zmateném světě příliš nezáleží. Podstatné je, že se v celé jedné linii lidského myšlení předpokládá abstraktní tvůrčí sféra, jemnohmotný či spirituální vzor člověka, který produkuje formy na úrovni hmotného světa. S touto kreativní sférou jsme spojeni jemnými energiemi.

V Číně se jí říká čchi, v Indii prána a v homeopatii je nazývána vitální sílou. Jemné vibrace či energie není však možné (zatím) změřit fyzikálními přístroji, ale i tak je můžeme velmi dobře detekovat svým přirozeným přístrojovým vybavením tj. naší myslí a hmotným tělem. Jakmile je tok energie narušen a tato jemná výživa ustává, onemocníme.

Cíl léčení

Cilem léčení je tedy především obnovit spojení znovu a to lze jen jemnými energiemi působícími na jemné úrovni (astrální, spirituální atp.). A protože jsme každý  zcela jedinečný, jediný originál na planetě a ve vesmíru, potřebujeme každý svůj vlastní lék, svou vibraci, na niž jsme naladěni a která nás spojuje s vesmírem. Právě tuto vibraci si za účelem léčby můžeme vypůjčit z našeho vlastního těla, které bylo jejím prostřednictvím v průběhu let utvářeno. Podívejme se, jak to funguje v praxi.

Jak se léčit bez léků

Volal mi jeden můj klient, šedesátiletý lékař s velkou profesní a životní zkušeností. Když ke mně před půl rokem přišel na první vyšetření, měl už velmi dlouho cukrovku a posledních šestnáct let bral inzulínové injekce, v té době čtyřikrát denně. I tak měl ale stále vysoké hodnoty cukru v krvi šplhající často až na 16 mmol (více než dvojnásobek normy). Necelý měsíc před návštěvou u mě si pořídil autopatickou lahvičku a začal brát homeopatické ředění vlastní sliny zhotovené jednou denně z jednoho litru vody, což odpovídalo homeopatické potenci 40C. Podotýkám, že takové ředění vylučuje, že by v preparátu zůstal byť jen jediný atom sliny. Zůstává jen subtilní jemnohmotná informace. To je pro homeopatická ředění typické a materialističtí vědci proto nemají homeopatii rádi, neboť jim příliš narušuje jejich představy o světě.

Klient, o němž mluvím, mi však řekl, že se hned po první dávce autopatického preparátu začal cítit duševně o dost lépe, přestal být unavený a cítil příliv energie. Cukrovka byla ale stále stejně špatná. Kromě ní také trpěl chronickým kašlem, trápily ho dlouhodobě zažívací potíže, bolesti kolen, vysoký tlak, zhoršující se zrak a zánět spojivek. Doporučil jsem mu zvýšit ředění sliny na 80C (ze dvou litrů vody) a prodloužit interval na jedenkrát týdně. Pak jsme se setkali zase za dva měsíce. Tentokrát byl o poznání veselejší. Hlásil, že se výrazně zlepšil kašel - prakticky ustal, a stejně vymizely i zažívací potíže a bolest kolen. Také se zlepšil krevní tlak a viděl i lépe na čtení. Takové zlepšení mnoha problémů v krátkém časovém úseku vídám u svých klientů často a odpovídá to tomu, že autopatie působí na centrální organizační princip, na proud energie mezi nebem a zemí. Jakmile je zlepšena organizace závislá na spojení s kreativní sférou, zlepšuje se všechno, protože jemná informace rekonstruuje tělo i mysl.

Vítězství nad cukrovkou

Cukrovku si však můj klient od předešlé návštěvy nezměřil. Poradil jsem mu, aby pokračoval v podávání autopatického preparátu, který si bude nadále připravovat ze tří litrů vody, avšak jako zdroj své vibrační informace nepoužije již slinu, nýbrž dech. Do skleněné lahvičky nalije trochu vody a tu pak probublá svým dechem, načež ji zředí obvyklým postupem. V posledním roce používám převážně tuto metodu přípravy a velmi se mi osvědčila a to zejména u případů, u nichž byl obrat k lepšímu pomalý. Dech má podle jogínů velmi blízko k práně, čili k proudu životní energie tj. přesně tomu, co chceme v autopatii pozitivně ovlivnit.

Za týden mi lékař telefonoval. Cukr se mu podle jeho vlastního glukometru vyšplhal až na 22 milimolů. Vypadalo to nebezpečně. Přitom ale, což jako lékař považoval za naprosto nevysvětlitelné, necítil žádné z obvyklých průvodních jevů cukrovky, na jaké byl předtím zvyklý. Doporučil jsem mu brát autopatii jednou za 3 dny a množství vody k ředění zvýšit na 6 l. V homeopatii totiž platí, že vyšší ředění má výraznější účinky. Další kontrola byla za dva měsíce. Glykemie se stále pohybovala na zcela neuspokojivé úrovni kolem 20 mmol, takže bral třikrát denně inzulín. Všechna zlepšení zdravotního stavu oznámená při minulých setkáních ale přetrvávala. Zvýšil jsem tedy množství ředící vody na 8 l a užívání doporučil jednou týdně.

Uběhly další dva měsíce 

Zatelefonoval mi, protože si nechal udělat testy v laboratoři, kde zjistili, že má hodnoty cukru zcela v normě. Proto se domníval, že jeho glukometr byl nejspíš rozbitý, když v létě hlásil poplašné zprávy. Ať už to bylo jakkoliv, tento dlouhodobě velmi nemocný člověk s mnoha potížemi, lékař s přístupem k té nejlepší konvenční péči, při níž se však celoživotně stále zhoršoval, se za pouhého půl roku uzdravil. Řekl mi, že si nyní bude postupně vysazovat inzulin, když má hodnoty cukru v normě, a přejde na užívání tablet. Spojení s tvůrčí univerzální energií u něj bylo obnoveno a ta ho vyléčila. Jak jednoduché!

Autor: Mgr. Jiří Čehovský, více na www.autopatie.cz

Zdroj: http://www.mojemedunka.cz www.ehomeopatie.eu

 


Další články

Problémy štítné žlázy mohou ovlivnit těhotenství i dítě

25/5

Problémy štítné žlázy mohou ovlivnit těhotenství i porod, a pokud nejsou léčené, mohou ohrozit i duševní vývoj dítěte. Lékaři proto chtějí zavedení…

více

Tanec pomáhá lidskému mozku, zlepšuje pozornost i řeč,…

22/5

V rytmech country, jazzu i afrických tanců se půl roku pravidelně vlnili zdraví lidé nad 60 let a lidé s mírnou kognitivní poruchou. Vědci z výzkumné…

více

Studie: Vysoušeče rukou vyfukují fekální bakterie

20/5

Nedávno publikovaná studie ukázala, že vysoušeče rukou na veřejných toaletách foukají na lidi bakterie z výkalů.

více

Jednoduchý trik, který vás za okamžik zbaví úzkosti, smutku…

17/5

Všichni jsme už slyšeli o akupunktuře a o tom, jak se úspěšně používá ke zmírňování traumat, bolesti, nemocí a stresu.

více

Školní fobie

15/5

Školní fobie, vyhýbání se škole, odmítání chodit do školy. To všechno jsou termíny, kterými můžeme popsat úzkost dítěte, které má nepřiměřený a…

více

Odběr novinek

Chcete-li odebírat naše novinky, vyplňte níže Váš e–mail.


Další článkyOdkazy 

Zdroje 

Kontakt 

Občanské sdružení péče o vlastní zdraví a aktivní život

© Copyright 2013 pzaz.cz


Nahoru